Nasze usługi

Praca
Praca

Wraz z rozwojem polskiej gospodarki zapotrzebowanie na siłę roboczą stale rośnie, dlatego przepisy dotyczące zezwoleń na pracę zostały w Polsce złagodzone. Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu Klientom Zezwolenia na Pracę poprzez pomoc w uzyskaniu Oferty Pracy lub Umowy o Pracę od firm zlokalizowanych w Polsce, a także załatwianiu formalności i czynności prawnych związanych z tym procesem.

Skontaktuj się teraz!
Biznes
Biznes

Oferujemy pomoc w tworzeniu Polskiej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w skrócie Sp. o.o. dla naszych klientów-przedsiębiorców. To najpopularniejszy podmiot prawny, jaki można założyć w Polsce. Jest powszechnie używany przez inwestorów chcących otwierać średnie i duże firmy, a popularność zawdzięcza elastycznej strukturze i stosunkowo łatwej procedurze zakładania.

Skontaktuj się teraz!
Edukacja
Edukacja

Pomagamy studentom spoza UE, którzy chcą studiować za granicą w celu zdobycia wyższego wykształcenia, zapewniając im opcje różnych uniwersytetów i szkół wyższych w Polsce. Wraz z zaostrzeniem przez Wielką Brytanię przepisów dotyczących wiz studenckich i wysoką strukturą opłat, inne kraje europejskie, w szczególności Polska, stały się rajem dla studentów, którzy chcą studiować w Europie po przystępnej cenie. Poziom edukacji w Polsce jest porównywalny z innymi krajami Europy, a polskie uniwersytety znajdują się w pierwszej 500 najlepszych uniwersytetów na świecie.

Skontaktuj się teraz!